01_Požár, komínové těleso

19.01.2024 10:34

Dne 19. 1. 2024 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault a DA Mercedes na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru komínového tělesa do obce Křížovice. Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár sazí v komínovém tělese. Byla provedena následná kontrola okolí tělesa, zdali nedošlo k rozšíření požáru mimo komín. Členové jednotky prováděli společně s jednotkou CHS Klatovy vybrání kotle, včetně komínového tělesa. Po ustavení výškové techniky bylo provedeno sražení sazí a následné vybraní. Při požáru došlo k prasknutí komína, a proto byl na místo události povolán vyšetřovatel příčin požáru. Po následném předání majiteli se obě jednotky vrátily zpět na základnu. @RK

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode