06_Požár, nízké budovy - Soběsuky

23.03.2023 20:40

Dne 23.3.2023 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault a DA Mercedes na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Soběsuky. Naše jednotka byla na místo vyslána jako posilová, z důvodu nedostatku vody na místě požářiště. Již při jízdě na místo události bylo jednotce upřesněno, že požár již zasáhl celou střechu domu a je vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Po našem příjezdu na místo události byli členové jednotky nasazeni na hasební práce a doplňování vody. Druhé družstvo s DA Mercedes mezi tím zřídilo na nedalekém rybníčku společně s jednotkou Neurazy čerpací stanoviště, kam cisterny jezdily kyvadlově pro vodu. Po následné redukci sil a prostředků na místě události, byla naše jednotka na pokyn velitele zásahu vrácena zpět na základnu.
@RK
 Více fotografií v odkazu: Rajče - SDH Plánice

 


Více zde: https://www.sdhplanice.cz/products/06-pozar-nizke-budovy-23-3-2023-sobesuky/

Dne 23.3.2023 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault a DA Mercedes na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Soběsuky. Naše jednotka byla na místo vyslána jako posilová, z důvodu nedostatku vody na místě požářiště. Již při jízdě na místo události bylo jednotce upřesněno, že požár již zasáhl celou střechu domu a je vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Po našem příjezdu na místo události byli členové jednotky nasazeni na hasební práce a doplňování vody. Druhé družstvo s DA Mercedes mezi tím zřídilo na nedalekém rybníčku společně s jednotkou Neurazy čerpací stanoviště, kam cisterny jezdily kyvadlově pro vodu. Po následné redukci sil a prostředků na místě události, byla naše jednotka na pokyn velitele zásahu vrácena zpět na základnu.
@RK
 Více fotografií v odkazu: Rajče - SDH Plánice

 


Více zde: https://www.sdhplanice.cz/products/06-pozar-nizke-budovy-23-3-2023-sobesuky/

Dne 23.3.2023 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault a DA Mercedes na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Soběsuky. Naše jednotka byla na místo vyslána jako posilová, z důvodu nedostatku vody na místě požářiště. Již při jízdě na místo události bylo jednotce upřesněno, že požár již zasáhl celou střechu domu a je vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu.

Více >>ZDE<<

 

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode