10_Technická pomoc - Plánice

01.06.2024 13:03

Dne 1. 6. vyjela jednotka SDH Plánice na žádost starosty obce s CAS 15 Renault k odstranění nebezpečných stavů do obce Plánice. Po příjezdu na místo události a následném průzkumu, bylo zjištěno, že voda v korytě stoupá a je potřeba vyčistit naplaveniny z jezu. Následně byl za asistence Rybářského svazu Plánice jez kompletně vyčištěn a voda z koryta pomalu klesala. Obyvatelé v blízkosti toku byli informováni o vzniklé situaci a poučeni. Po následné likvidaci se jednotka přesunula do obce Křížovice, kde provedla kontrolu vodního toku po ranním zásahu. Po průzkumu bylo zjištěno, že voda opadá a není potřeba dalšího zásahu jednotek. Jednotka se poté vrátila zpět na základnu. @RK

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode