12_Požár, dopravní prostředky - Myslovice

09.06.2024 14:30

Dne 9. 6. 2024 vyjela jednotka SDH Plánice na příkaz KOPIS s CAS 15 Renault a DA Mercedes k nahlášenému požáru dopravního prostředku do obce Myslovice. Po příjezdu na místo události a následném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár osobního automobilu v plném rozsahu a v blízkosti objektu. Členové jednotky zahájili hasební práce v dýchací technice za pomocí vysokotlakého proudu. Následně se na místo události dostavila jednotka CHS Klatovy, které bylo místo události předáno. Jelikož požár ohrožoval i vedlejší objekt bylo prováděno v průběhu zásahu ochlazování objektu. Po uhašení požáru byla naše jednotka na pokyn velitele zásahu odeslána zpět na základnu. @RK

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode