16_Technická pomoc, plocha pro LZS

08.07.2024 20:35

Dne 8. 7. 2024 vyjela jednotka SDH Plánice na příkaz KOPIS s CAS 15 Renault k asistenci při přistání vrtulníku LZS do obce Újezd u Plánice. Po příjezdu na místo události vrtulník letecké záchranné služby již přistával na návsi. Členové jednotky zabezpečili plochu v okolí vrtulníku a uzavřeli komunikaci přes obec Újezd. Druhá část jednotky pomáhala záchranné službě s ošetřením pacienta. Následně se na místo události dostavila jednotka CHS Klatovy, která spolupracovala s naší jednotkou při ošetřování pacienta. Jelikož se stav zraněného zlepšil, rozhodl lékař o transportu pacienta pozemní cestou. Členové pomohli s transportem pacienta do vozidla RZP. Po odletu vrtulníku z místa události se obě jednotky vrátily zpět na základnu. @RK

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode