25_Technická pomoc, odstranění stromu - Pohoří

24.12.2023 14:30

Dne 24. 12. 2023 vyjela jednotka SDH Plánice na příkaz KOPIS s CAS 15 Renault a OA Škoda Octavia k odstranění padlého stromu přes komunikaci do obce Pohoří. Po příjezdu na místo události byl zjištěn jeden padlý strom přes celou komunikaci a druhý strom byl nebezpečně zavěšen. Druhý strom hrozil bezprostředně pádem a naše jednotka nebyla schopna svými prostředky strom odstranit. Proto si velitel zásahu na místo události povolal žebřík z HS Nepomuk. Za pomoci automobilového žebříku bylo uvázáno lano, pomocí kterého byl následně strom stržen. Následně byly oba stromy rozřezány za pomocí motorové pily a komunikace uklizena. Poté se obě jednotky vrátily zpět na základnu.

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode