39_Technická pomoc - Plánice

27.12.2022 08:40

Dne 27.12.2022 vyjela jednotka SDH Plánice s vozy DA Mercedes a CAS 15 Renault na žádost starosty města Plánice k likvidaci havárie vodovodního potrubí uvnitř objektu Sokolovny čp. 219 v Plánici. Před příjezdem na místo události byl zaměstnanci města zastaven přívod vody a vypnuta elektřina. Jednotka ihned zahájila zabezpečovací práce tak, aby nevznikaly další škody. Voda byla nabírána a z objektu vynášena v kbelících a dle možností vymetána z objektu ven či do kanalizačních vpustí uvnitř objektu. Následně se na místo dostavila jednotka HZS Klatovy, která v prostorách sálu a přísálí odčerpávala vodu pomocí vodního vysavače, který byl napájen z elektrocentrály (CAS 15 Renault Plánice). Poté se jednotky vrátily zpět na základny a zásah byl ukončen.

 

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode