Požár, nízké budovy - Kvášňovice

28.07.2022 01:49

Dne 28.7.2022 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault a DA Mercedes na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Kvášňovice. Po našem příjezdu byla požárem zasažena polovina střechy dílny a byl prováděn hasební zásah pomocí dvou proudů. Na místě již zasahovali jednotky HZS PS Nepomuk, HZS PS Horažďovice, SDH Nepomuk, SDH Horažďovice, SDH Pačejov, SDH Malý Bor, SDH Myslív naše jednotka byla určena k doplňování vody do cisterny HZS PS Nepomuk a následně se řídila pokyny velitele zásahu.
Po následné lokalizaci požáru došlo k redukci sil a prostředků na místě události a naše jednotka se na pokyn velitele zásahu vrátila zpět na základnu. @RK

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode