Požár, zemědělské objekty - Plichtice

26.07.2022 12:42

Dne 25. 7. 2022 vyjela jednotka SDH Plánice s CAS 15 Renault, DA Mercedes a OA Škoda Octavia na příkaz KOPIS k nahlášenému požáru zemědělského objektu do obce Plichtice. Po našem příjezdu na místo události a následném průzkumu, byl zjištěn požár zhruba 20 ks balíků slámy a travního porostu 10 x 40 m. Naše jednotka nasadila na požár jeden vysokotlaký a dva C proudy, kterými požár lokalizovala a zabránila rozšíření na vedlejší objekty. Druhé družstvo mezi tím připravilo na návsi v Zavlekově společně s místní jednotkou čerpací stanoviště, kde prováděla doplňování cisteren. Po následné likvidaci a prolití požářiště se naše jednotka vrátila na pokyn velitele zásahu zpět na základnu.

Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode