Technická pomoc - Únik ropných látek

10.08.2018 14:47

Dne 10.8.2018 vyjela jednotka SDH Plánice na žádost PČR OO Plánice k likvidaci uniklých provozních kapalin z automobilu před základní školou v obci Plánice. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo k úniku většího množství kapaliny ropného původu (Benzin) z neznámého automobilu. Jednotka zasypala postižené místo cca 30 kg sorbentu. Sorbent byl následně zameten a odvezen k EKO likvidaci. Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

Dne 10.8.2018 vyjela jednotka SDH Plánice na žádost PČR OO Plánice k likvidaci uniklých provozních kapalin z automobilu před základní školou v obci Plánice. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že došlo k úniku většího množství kapaliny ropného původu (Benzin) z neznámého automobilu. Jednotka zasypala postižené místo sorbentem. Sorbent byl následně zameten a odvezen k EKO likvidaci. Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

Více zde: https://www.sdhplanice.cz/products/technicka-pomoc-unik-ropnych-latek-planice-10-8-2018/
Zpět

Vyhledávání

Jaroslav Hanzlík © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode